Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kristoffer Rus | ||
Monika Mazur
(drugi reżyser)
|
||
Piotr Łaznowski
(drugi reżyser)
|
||
Beata Biernat
(asystent)
|
||
Agnieszka Wawrzyniak
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Agnieszka Dąbrowska
(również) (dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Mikołaj Pokromski
producent
|
||
Carolina Pietyra
współproducent
|
||
Dariusz Nosal
współproducent
|
||
Agnieszka Gonciarz
współproducent
|
||
Joanna Strzelecka
kierownik produkcji
|
||
Aleksandra Bielska
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Daria Bobak
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Michał Klimek
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Kamil Janik
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Magdalena Kąkol
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Magdalena Nebelska
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Maciej Karaś
Waldek Banaś
|
||
Amelia Fijałkowska
Delfina Rogalska
|
||
Patryk Siemek
Staszek Lebioda, przyjaciel Waldka
|
||
Karolina Gruszka
Teresa Banaś, mama Waldka
|
6,8
|
|
Dorota Kolak
Mariola, ciotka mamy Waldka
|
6,8
|
|
Paweł Domagała
Piotr, chłopak Teresy
|
7,1
|
|
Michał Żurawski
Krzysztof, ojciec Waldka
|
6,9
|
|
Grzegorz Małecki
Góral z Sosnowca
|
7,2
|
|
Rafał Zawierucha
Rysio, botanik
|
6,8
|
|
Andrzej Gut-Mostowy | ||
Anna Hebda | ||
Jacek Janosz | ||
Michał Karmowski
"Ojciec" w wizji Waldka
|
||
Joanna Kocot
Instruktorka paralotniarstwa
|
||
Antonina Łapka | ||
Karim Martusewicz | ||
Nelson Martusewicz | ||
Hiroaki Murakami
Japończyk
|
||
Andrzej Palkowski | ||
Anna Seman | ||
Mia Shama | ||
Sylwia Wiśniewska | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Jakub Stolecki | ||
Cezary Stolecki
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jan Rus Słomiński | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Karim Martusewicz | ||
Kostiumy | Ocena | |
Katarzyna Lewińska | ||
Milena Sosulska-Michalik
(drugi)
|
||
Krzysztof Łoszewski
(drugi)
|
||
Beata Michalik
(asystent)
|
||
Nikolia Morozov
(asystent)
|
||
Pola Gomółka | ||
Montaż | Ocena | |
Marcin Konarzewski | ||
Tymon Konarzewski
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Waldemar Pokromski
charakteryzator
|
7,0
|
|
Marta Szczerkowska
charakteryzator
|
||
Beata Rółkowska
charakteryzator (drugi)
|
||
Monika Stefańczuk
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Aleksandra Kierzkowska
scenograf
|
||
Joanna Antoniewicz
scenograf (drugi)
|
||
Piotr Drobiński
scenograf
|
||
Karolina Kosicka
dekorator wnętrz
|
||
Bartosz Suda
rekwizytor
|
||
Marta Płońska
rekwizytor
|
||
Andrzej Palkowski
rekwizytor
|
||
Aleksandra Sandakow
rekwizytor
|
||
Piotr Smoliński
rekwizytor
|
||
Bernard Saks
rekwizytor (asystent)
|
||
Jerzy Suda
rekwizytor (asystent)
|
||
Zbigniew Tomaszewski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Albert Bułka
konstruktor dekoracji
|
||
Marcin Majewski
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Grzegorz Kucharski
dźwięk
|
||
Martyna Laska
efekty dźwiękowe
|
||
Bartosz Mazur
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Katarzyna Gryciuk-Krzywda
dobór obsady
|
||
Maurycy Łyczko
dobór obsady (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…